REAL-TIME obchodní seance - Skoro každý den sdílím obchody a náhledy na Traderspool.cz ZDE.

Trénink přípravy na obchodní den

Po delší přestávce není na škodu trocha toho tréninku. Zpětně jsem si zanalyzoval více trhů a tím pádem i připravil "game plán" na příštích pár dní. 

CRUDE OIL
Ropa si jede vesele do dalších nových minim už několikátý měsíc. Pod cenou tedy nemáme zmapované pole VOLUME ani ceny. Jediné co mi dává zatím smysl, hledat úrovně na odrazy do trendu. Jedna taková úroveň se mi jeví s cenou kolem 42.30$. 

NATURAL GAZ
Plyn se naopak nerozhodně pohybuje ve velkém range a jakoby nevěděl kudy kam (viz. poslední tři měsíce). Tady asi nebudu hledat obchod za každou cenu, ale hladina 2.800$ je VELICE zajímavá ASYMETRIE mezi VOL a TPO. Pokud se k této ceně dostaneme, budu připraven na protitrend. Tohle samotné mi pro plyn zatím stačí.

GOLD
Zlato vypadá, že se trochu vzpamatovalo a posledních pár dní slušný nášup vzhůru. Pozor si dávám na hladinu 1172.0, kde máme silnou ASYMETRII z předešlého sešupu. Takže tam by mohl být protitrend. Do té doby naskakovat na korekcích do up-trendu. Co třeba nejblíže na cca 1150$? 

SILVER
Stříbro je na tom podobně jako zlato (světe div se). Nicméně pro mě trošku neznámá na vyšších cenách. Naopak zajímavá úroveň na cca 14.800$ kde jsme vytvořili ASYMETRII z 18.08.2015.

COPPER
A konečně měď mi přijde velice zajímavá. Nabízí podle mě dost zajímavých úrovní, které stojí za to sledovat. Navíc Příštích pár dnů by mohli být zajímavé příležitosti jak do shortu tak do longu. 

Řekl bych, naplánováno by bylo. Teď už to jen dobře zobchodovat Laughing

Jak to vidíte vy? Máte někdo podbné úrovně v hledáčku? Podělte se v diskuzi pod článkem. Rád se přiučím.

Do té doby hezký zbytek prázdnin a hodně dobrých obchodů!

 

JS-trading.cz

Blog tradera pohybujícího se na burze již několik let. Používá obchodní strategie založené na price action a volume. Převážně se věnuje dennímu obchodování na futures trhu,swingovému obchodování komodit a spreadovému obchodování.

Internetová stránka: JS-trading.cz/ Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zanechat komentář

zpátky nahoru
"Nikdy se nevzdám toho být ten nejlepší trader!" J.S.

newsletter

přihlašte se k odběru novinek

kalendář

« Červenec 2020 »
Po Út St Čt So Ne
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

live stream

REAL-TIME SDÍLENÍ
každý obchodní den
1
4:15-17:00 SEČ

 

Sign In or Create Account

Web Analytics